responsive web templates

Ramki OWZ

Ramy zatrzaskowe OWZ (otwórz - włóż - zamknij) są idealną formą reklamy do umieszczenia w witrynie okiennej lub też wewnątrz pomieszczenia. Zabezpieczona systemem do zamykania na imbus ramka OWZ pozwala na bezproblemową ekspozycję materiałów reklamowych również na zewnątrz budynków. System OWZ umożliwia bezproblemową wymianę plakatów, kiedy tylko jest potrzeba. Szybka wymiana ekspozycji w ramkach następuje po uchyleniu listew ramy OWZ wyłącznie za pomocą dłoni i wymianie wydruku. Jeżeli jest potrzeba, aby ramka OWZ była widoczna również w nocy, ramki OWZ podświetlane spełnią te oczekiwania! Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą ram plakatowych.

Potykacz OWZ

Potykacze reklamowe OWZ , jak sama nazwa wskazuje są po to żeby się o nie potykać :) a mają dosłownie reklamować produkt klienta. Tego typu forma stendu OWZ wychodzi na zewnątrz lokalu, staje tam gdzie klient może ją najszybciej zauważyć. Listwy zatrzaskowe OWZ podobnie jak w ramkach plakatowych OWZ, pozwalają na bezproblemową wymianę plakatów promocyjnych. Jeżeli masz dostęp do źródła światła, zamiast zwykłych ramek, możemy zamocować ramki podświetlane i Twój potykacz zaświeci! Formę nóg - podstawy możemy dostosować do Twoich potrzeb. Złóż zapytanie o indywidualną formę potykacza reklamowego.

podswietlane menu

Ramy OWZ – estetyczny sposób na prezentację materiałów reklamowych

Dostępne w naszej ofercie ramy OWZ stanowią niezwykle funkcjonalny i zarazem estetyczny sposób na prezentację różnego rodzaju materiałów reklamowych. Dzięki prostocie obsługi oraz eleganckiemu wyglądowi, rozwiązania te są szeroko wykorzystywane i nieustannie znajdują nowe zastosowania. Sprawdzają się przede wszystkim jako:

- jedno i dwustronne potykacze reklamowe,
- wielkoformatowe plakaty - po przymocowaniu bezpośrednio do ściany,
- standy - przytwierdzone do konstrukcji stojaków przenośnych,
- jedno lub dwustronne reklamy – podwieszane w witrynach na łańcuszkach lub stalowych linkach.

ramki owz

Najważniejsze zalety ramek OWZ to: 

- wysoka estetyka,
- łatwa i szybka wymiana plansz graficznych/plakatów,
- trwała i stabilna konstrukcja, odporna na uszkodzenia,
- uniwersalność zastosowania,
- atrakcyjny element wystroju wnętrza, skutecznie przyciągający uwagę potencjalnych klientów.

Ramka OWZ stanowi idealny sposób na prezentację materiału graficznego we wszelkiego rodzaj ogólnodostępnych miejscach. Plakaty wyglądają estetycznie, a co więcej, pasują praktycznie wszędzie.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości ramki OWZ o różnorodnych wymiarach, co pozwala wybrać produkt dostosowany do własnych potrzeb.

Adres

Główna 38, Brzezia Łąka
55-093 Kiełczów 

Dane kontaktowe

biuro@produktyreklamowe.com.pl
tel. 663 787 665