amp templates
Mobirise

Kasetony reklamowe LED - producent

Jesteś przedsiębiorcą, poszukującym nowych sposobów promocji swojej prężnie rozwijającej się firmy? Chcesz zainwestować w naprawdę skuteczne i dobrze wykonane reklamy, które zagwarantują Ci rozgłos? Spójrz, co oferujemy naszym klientom i zrealizuj swoje marzenia o sukcesie! Niezależnie od tego, czy Twoim miejscem działania jest Warszawa czy jakiekolwiek inne miasto w Polsce, przygotujemy dla Ciebie najwyższej jakości kasetony reklamowe, które pozwolą Ci skutecznie wypromować towary i usługi.

Fantastyczne, podświetlane energooszczędnymi systemami LED kasetony świetlne to produkt, który z pewnością odpowie na Twoje zapotrzebowanie. Dzięki wykorzystaniu wyłącznie wysokogatunkowych tworzyw – wytrzymałych profili aluminiowych, w które wmontowywane są tablice z mlecznego metaplexu (szkło organiczne) z naniesioną na materiał grafiką drukowaną na folii, banery podświetlane są doskonale wykonane i dobrze widoczne przez 24 godziny na dobę – również w nawet najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Kasetony reklamowe są także wyjątkowo trwałe i estetyczne, a przy okazji bardzo tanie - co jest ich niewątpliwą zaletą. Banery mogą mieć różne rozmiary i kolory, można je mocować na różne sposoby, mogą być jedno- lub dwustronne – wszystko zależy od potrzeb zamawiającego. Kasetony świetlne mogą odgrywać rolę efektownych szyldów lub banerów reklamowych. Niewątpliwą zaletę banerów świecących całą dobę stanowi ich widoczność – ciekawy kaseton świetlny zwraca uwagę, a tym samym zachęca do skorzystania z usług, które reklamuje.  

Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane, nietypowe projekty kasetonów podświetlanych. Nasz kreatywny zespół nie boi się nawet największych wyzwań! W przypadku, gdy klient nie ma jeszcze pomysłu na określoną świetlną reklamę, możemy mu pomóc, przygotowując interesujący, pomysłowy projekt kasetonów reklamowych, który na pewno zyska jego uznanie, ale też wyróżni się na tle innych szyldów. Zadbamy o to, by przygotowywane banery podświetlane budziły zainteresowanie przechodniów.

kasetony reklamowe producent

Energooszczędne i tanie kasetony reklamowe LED

Jeszcze do niedawna reklama podświetlana w większości wykonywana była w oparciu o świetlówki rurowe, które dawały dobre efekty, ale zużywały bardzo dużo energii. Dziś możemy korzystać z nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym nie tylko uda nam się uzyskać równie efektowne rezultaty, ale także obejść się bez strat finansowych. Jako firma żywo zainteresowana nowymi technologiami oraz chętnie udoskonalająca swoje usługi, obecnie tworząc nasze kasetony świetlne, korzystamy wyłącznie z energooszczędnych diod LED.

LED-y długo przywodziły na myśl głównie ekrany diodowe LED wykorzystywane w telebimach. Dziś diody LED używane są również do podświetlania klasycznych kasetonów reklamowych. Do ich zalet zaliczyć można: dokładne rozmieszczenie źródła światła, możliwość podświetlenia pojedynczych liter i znaków ze zmiennym natężeniem siły światła, możliwość tworzenia dużo cieńszych reklam (ważne, kiedy zależy nam na stworzeniu reklamy w eleganckim stylu), a także znaczna energooszczędność. 

Ceny użytkowania kasetonów świetlnych z diodami LED są znacznie niższe niż te użytkowania banerów starszych technologii. Różnica ta zostanie szczególnie zauważona wśród klientów, którym zależy na dużym kasetonie reklamowym LED (powierzchnia większa niż 1 m2). W zależności od natężenia (mocy i ilości) zastosowanych diod zużycie energii to od 15% do maksymalnie 25% ilości energii, która byłaby zużywana przez baner z podświetleniem świetlówkowym. Różnica w wydatkach jest zauważalna. 

Żywotność diod LED w naszych kasetonach wynosi około 50 000 godzin, czyli niemal 10 lat. Jednak warto pamiętać, że diody w trakcie użytkowania będą zużywać się w naturalny sposób, przez co natężenie światła może ulec zmianie. Po około 3-5 latach może ona emitować zredukowaną ilość światła, aczkolwiek różnica ta prawdopodobnie nie będzie zauważalna. Byłaby ona widoczna tylko wówczas, gdybyśmy porównali diodę eksploatowaną z nową diodą o tej samej mocy. Na kasetonach świetlnych, gdzie korzysta się z pojedynczych diod, nie będzie miało to większego znaczenia. Oczywiście diody są wymienne.

Kontakt

Zalety podświetlanych kasetonów reklamowych LED:

  • solidny i atrakcyjny, przykuwający uwagę wygląd kasetonu LED,
  • możliwość montażu na wiele różnych sposobów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków (podwieszane, ścienne lub jako konstrukcje wolnostojące),
  • duża odporność na warunki atmosferyczne, 
  • niska cena - nasze kasetony reklamowe są bardzo tanie,
  • oszczędność energii dzięki zastosowaniu technologii oświetlenia LED,
  • wieloletnia żywotność w porównaniu do liter klejonych z PCV czy styroduru.

Profesjonalne banery podświetlane - kasetony reklamowe - Najlepsza cena! - Wrocław i cała Polska

Realizujemy zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów z całej Polski – z naszą ofertą dotarliśmy już m.in. do Wrocławia, Warszawy, a także innych miast, wykonując podświetlane kasetony reklamowe na potrzeby firm z różnych branż. Bankowość, gastronomia, sklepy prowadzące sprzedaż produktów spożywczych czy odzieży, punkty usługowe – potrafimy przenieść dowolne treści na estetyczne, świetlne tablice.

Dzięki wykorzystaniu niezwykle trwałych materiałów – w tym niezawodnych systemów LED – nasze produkty mogą przetrwać lata, nie ulegając poważniejszym awariom nawet w czasie najbardziej intensywnego użytkowania takiej podświetlanej reklamy.

Zapraszamy do współpracy z naszym fachowym zespołem – oferowane przez nas tanie produkty w formie profesjonalnie wykonanych kasetonów reklamowych wspomagają kontakt z klientem, promują działalność i zwiększają rozpoznawalność marki, o czym przekonało się już wielu przedsiębiorców z Warszawy czy Wrocławia.

Dołącz do ich grona i zaufaj naszemu doświadczeniu! Bardzo dobrze orientujemy się w trendach, które obecnie dyktuje przemysł reklamowy, także ten ściśle związany z banerami, dlatego chętnie wykonamy dla Ciebie kasetony świetlne, które zwrócą uwagę Twoich klientów i wyróżnią się na tle innych.

Zapraszamy również do zapoznania się z dokładnymi opisami i cenami naszych produktów pod adresem: Kasetony reklamowe. Zachęcamy do składania zamówień!

Kasetony reklamowe w ramie aluminiowej

Kasetony w ramie aluminiowej
W naszej ofercie znajdziesz jednostronne i dwustronne kasetony w ramach aluminiowych z licem z pleksi. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na logo ze szczegółową grafiką drukowaną solwentem.

Kasetony reklamowe z Dibondu 

Kaseton reklamowy z dibondu sprawdzi się tam, gdzie liczy się efektowny rezultat – jest duży i widoczne z daleka. Dibond to wysokogatunkowy materiał będący hybrydą tworzywa sztucznego i aluminium, z którego z łatwością można wycinać zawiłe wzory, ozdobne czcionki i loga.

Kasetony reklamowe z licem Winylowym 

Kasetony z licem winylowym to rozwiązanie idealne dla reklam świetlnych o dużych rozmiarach – gabarytowych. Wykonywane są one na profilu aluminiowym, na który naciąga się winylowy baner z nadrukowaną grafiką.

Adres

Główna 38, Brzezia Łąka
55-093 Kiełczów 

Dane kontaktowe

biuro@produktyreklamowe.com.pl
tel. 663 787 665


Kasetony podświetlane | Kasetony reklamowe | Kasetony z dibondu | Litery, logo podświetlane | Litery przestrzenne podświetlane | Litery 3D LED | Menu Board | Ramki podświetlane LED | Ramki OWZ | Reklama podświetlana | Szyldy podświetlane