site design templates

Litery 3D LED podświetlane

Innowacyjne logotypy z literami przestrzennymi 3D stanowią idealne rozwiązanie dla oznakowania budynków, recepcji, biur czy lokali usługowych. Podświetlany szyld reklamowy to świetny sposób na dodanie wizualnego efektu do fasady. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że logo Twojej firmy będzie doskonale widoczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Napis można ozdobić różnymi systemami powłok lakierniczych, winylowych, metalowych i plastikowych. Litery są wyposażone w elementy oświetleniowe, takie jak moduły neonów lub diod elektroluminescencyjnych (LED). Wszystkie nasze litery podświetlane 3D LED są wykonane z najlepszej jakości materiałów w oparciu o nowe rozwiązania technologiczne. Zespół naszych ekspertów zawsze jest gotów pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania, tak, aby nasze projekty przestrzenne 3D LED przyciągały wzrok i dostosowywały się do reguły "pierwszego rzutu oka". Możesz określić styl, rozmiar, głębię i kolor poszczególnych elementów, aby mieć pewność, że uzyskasz dokładnie taki efekt, jaki sobie wymarzyłeś. Wysokogatunkowe komponenty oraz kreatywność projektantów naszej firmy pozwolą wykonać litery reklamowe podświetlane dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Wysokogatunkowe komponenty oraz kreatywność projektantów naszej firmy pozwolą wykonać litery podświetlane dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i pomysłów.

Podświetlane litery przestrzenne 3d LED

LOGO dla POLICJI

Znak świetlny + litery mocowane do elewacji budynku na stelażu

Podświetlane litery przestrzenne 3d LED

Logo podświetlane KEBAB

duże widoczne z odległości litery przestrzenne z logo restauracji KEBAB KING

Litery przestrzenne podświetlane

Litery swietlne LED

oznakowanie świetlne dla Villi Verde

Litery przestrzenne 3D LED - atrakcyjny sposób prezentacji firmy

Dzięki literom przestrzennym LED można stworzyć ciekawy, innowacyjny wizerunek sklepu. Mogą być tworzone przy użyciu różnego rodzaju materiałów, przykuwając uwagę potencjalnych klientów i kreując pozytywny wizerunek marki. Co więcej, mogą być podświetlane tradycyjnie, a więc do przodu, bądź świecić światłem ukierunkowanym: na boki czy do tyłu, gwarantując tym samym spektakularny efekt, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

litery reklamowe, litery przestrzenne podświetlane led

Litery podświetlane

litery przestrzenne 3D LED, boki z tasmy alu, lico polieglan lity mleczny oklejony folią translucentną, plecy PCV, oświetlenie LED + zasilacz

Przestrzenne litery reklamowe podświetlane led

Logo podświetlane

logo przestrzenne z taśmy alurapid z oświetleniem led

Litery przestrzenne led

logo wg kształtu

logo świetlne z literami przestrzennymi

Najważniejsze zalety liter przestrzennych podświetlanych 3D:

 • możliwość montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków,
 • stosunkowo niewielka waga,
 • możliwość stosowania różnorodnych efektów świetlnych,
 • wytrzymałość oraz długa żywotność,
 • niska cena naszych podświetlanych logo,
 • indywidualność w doborze kształtów i wielkości liter,
 • prosty montaż,
 • wygląd liter reklamowych, podświetlanych dostosowany do reguły "pierwszego rzutu oka"

Litery reklamowe 3D – błyskawiczna realizacja

Produkowane przez naszą firmę za pomocą wysokogatunkowych materiałów podświetlane litery LED dają możliwość łączenia wielu rozwiązań technologicznych, efektownie prezentując się zarówno w dzień, jak i po zapadnięciu zmroku. Mogą być wykorzystywane na szczytach budynków, ale doskonale nadają się także do montażu na elewacjach, dachach oraz różnego rodzaju konstrukcjach stalowych. Forma reklamy w postaci liter świetlnych jest szczególnie popularna wśród osób, które chcą nie tylko zdobyć nowych klientów, ale również stworzyć kanał marketingowy, za którego sprawą będą budowały pozytywny, nowoczesny wizerunek przedsiębiorstwa.

Wykonujemy następujące rodzaje liter przestrzennych LED:

 • Litery blokowe, przestrzenne 3D podświetlane od przodu - lico wykonywane jest z plexi dodatkowo wyklejane folią, boki zaś wykonywane z taśmy ALURAPID, spód liter wykonany z PCW, oświetlenie liter przestrzennych podświetlanych to oczywiście energooszczędne diody LED.
 • Litery blokowe podświetlane do tyłu - lico wykonane z materiałów nieprzepuszczających światła, natomiast boki z taśmy ALURAPID. Spód liter 3D LED wykonany z plexi przezroczystej lub mlecznej co umożliwia uzyskanie ciekawego efektu świecenia na elewację tzw. efektu echo, w konsekwencji dające przepiękny efekt liter podświetlanych od tyłu,
 • Litery blokowe czarne świecące na biało - jedna z ciekawszych wersji liter przestrzennych podświetlanych, dla logo firm mających w swej kolorystyce barwę czarną. Logo w dzień jest koloru czarnego natomiast w nocy po podświetleniu przybiera barwę białą światła LED.

Nasze portfolio jest nieograniczone. Każda realizacja jest jedyna w swoim rodzaju. Specjalizujemy się w projektach kreatywnych – wcielamy w życie nawet najodważniejsze pomysły. Realizujemy zlecenia związane z literami podświetlanymi 3D typu LED na terenie całej Polski: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, wszędzie tam gdzie zażyczy sobie tego klient, również poza granicami kraju. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością doradzą w wyborze optymalnego rozwiązania

Adres

Główna 38, Brzezia Łąka
55-093 Kiełczów 

Dane kontaktowe

biuro@produktyreklamowe.com.pl
tel. 663 787 665


Kasetony podświetlane | Kasetony reklamowe | Kasetony z dibondu | Litery, logo podświetlane | Litery przestrzenne podświetlane | Litery 3D LED | Menu Board | Ramki podświetlane LED | Ramki OWZ | Reklama podświetlana | Szyldy podświetlane