Reklama świetlna - podświetlana - najlepsza cena!

Reklama świetlna (podświetlana) to sposób na to, by zareklamować firmę i zachęcić klientów do skorzystania z oferowanych usług. Efektowny baner to taki, który wyróżni się na tle innych oraz sprawi, że logo zapadnie w pamięć przechodniów i na stałe wpisze się w krajobraz miejski. To ważny krok w kreowaniu wizerunku przedsiębiorstwa, które chce zadbać o widoczność – w końcu oprócz widoczności w sieci i wysokich wyników wyszukiwania liczy się także ta reklama, która rzuci się w oczy na ulicach i zachęci do odwiedzenia nie strony, lecz siedziby firmy. Znamy zróżnicowane oczekiwania naszych klientów, dlatego nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz reklam świetlnych w różnych formach. Postaramy się krótko scharakteryzować każdą z nich, aby ułatwić wybór rozwiązania idealnego dla Ciebie.

Oferowane reklamy podświetlane

Kasetony z aluminiową ramą

Obraz z trzema kasetonami zamontowanymi w aluminiowej ramie

to banery reklamowe, które wykonujemy w wersjach jedno- oraz dwustronnej. W zależności od oczekiwań i zamysłu, możemy wykonać kasetony o różnych wielkościach – tu ogranicza nas długość pleksi stosowaną przez nas na lico max 4 mb. Produkty te są świetną formą reklamy z podświetleniem, na którą można nadrukować nawet bardzo skomplikowane wzory. Jednostronne kasetony mocowane są tyłem do ściany lub, jeżeli istnieje taka potrzeba, podwieszane w witrynach okiennych. Dwustronne natomiast prostopadle do ściany budynku, stanowiąc widoczne oznakowanie obiektu. Są one dostrzegalne z chodnika czy ulicy zanim oczom klienta ukaże się reklama podświetlana płaska, dlatego właśnie warto zainwestować w tę formę reklamy, zwaną także szyldem czy semaforem. Olbrzymią zaletę wszystkich kasetonów z aluminiową ramą stanowi możliwość wymiany grafiki w niedługim czasie – reklama może być dowolnie modyfikowana. Podświetlenie obejmuje całość baneru.

Kasetony z dibondu

Obraz z trzema kasetonami z dibondu

kasetony frezowane z dibondu to wybór bardzo uniwersalny – prosta forma i czysty, czytelny komunikat sprawdzą się niemal wszędzie, a dodatkowe, efektowne podświetlenie modułami LED sprawi, że reklama będzie widoczna 24 h na dobę. Nowoczesna, energooszczędna technologia LED pozwala na stworzenie nawet bardzo dużych reklam świetlnych. Płyta dibond wzmacniana szkłem akrylowym jest lekka, sztywna, idealnie płaska i nie przepuszcza światła, dzięki czemu szeroko stosuje się ją w budownictwie i reklamie. Materiał umożliwia łatwą obróbkę frezarkami cyfrowymi, a dzięki temu uzyskiwanie niezwykłych efektów wizualnych, różnorodnych wzorów oraz kształtów – rezultat końcowy może być dowolny, wszystko zależy od wyobraźni kreatora i wykonawcy kasetonu. Jeżeli chodzi o kasetony frezowane, wieczorem świecą wyłącznie elementy wyfrezowane w dibondzie. Grafika może zostać urozmaicona o podświetlane lub przestrzenne litery czy też logo z efektem halo.

Kasetony z licem winylowym

Obraz z dwoma kasetonami z licem winylowym

bardzo istotną zaletę produktu stanowi możliwość tworzenia reklam oświetlanych oświetleniem LED od wewnątrz, bez łączeń na froncie baneru, na którym mieści się grafika. Kaseton z licem winylowym może mieć dowolną długość, dlatego stanowi lepsze rozwiązanie niż pleksi, szczególnie wtedy, gdy zależy nam na dużym rozmiarze. Standardowa długość rolki winylu wynosi 50 mb. Dodatkowo jest ona znacznie lżejsza od płyty pleksi, co ułatwia montaż baneru. Cechuje ją duża odporność na wiatr.

Menu board

Obraz prezentujący dwie wersje menu boarda

dobrze wykonany, pomysłowy menu board może być bardzo skutecznym nośnikiem reklamy, który nie pozwoli klientom oprzeć się potrawom oferowanym w Twoim lokalu. Efektowny menu board powinien być czytelny, estetyczny i łatwy w obsłudze, aby wymiana wkładki z grafiką nie stanowiła trudności dla personelu. Produkty proponowane przez nas to wykonywane z wytrzymałych materiałów, proste w montażu i użytkowaniu reklamy podświetlane, które dzięki zastosowaniu energooszczędnego oświetlenia LED będą tanie w utrzymaniu. Jako doświadczona i obeznana w rynku reklamowym firma, możemy pomóc także w procesie przygotowywania graficznego menu.

Litery, logo podświetlane

Obraz prezentujący dwie wersje logo z liter podświetlanych

mowa o literach blokowych oraz logach oświetlanych od frontu, które będą dobrze prezentować się i w dzień, i po zmroku. Za dnia duże litery podkreślą prestiż firmy, natomiast w nocy może zagwarantować dużą widoczność i czytelność nawet ze znacznych odległości, bez względu na warunki atmosferyczne. Taka forma reklamy podświetlanej to strzał w dziesiątkę dla przedsiębiorstw, które chcą uwydatnić swe znaczenie na rynku oraz utożsamić dany obiekt z firmą.

Ramki podświetlane LED

Obraz prezentujący kilka rodzajów ramek podświetlanych led

to forma reklamy nie tylko skuteczna, ale też bardzo estetyczna i z powodzeniem mogąca pełnić także rolę ozdobną. To nowoczesny nośnik treści reklamowych wykonany z wykorzystaniem podświetlenia z paneli LED – efektownego i energooszczędnego. Praktyczne ramki mają już od 4 mm grubości, dzięki czemu zamiast dominując nad obrazem, delikatnie obramowują materiały reklamowe wydrukowane na folii Back Lite film bądź płótnie do podświetleń. Tworzy to niezwykły efekt wizualny, który zachwyci klientów i urozmaici wnętrze np. hotelowe bądź lokalu gastronomicznego. Zalety tego rozwiązania? Równomiernie rozproszone światło, podświetlenie dostępne w kolorze białym oraz RGB, duży wybór rozmiarów i wzorów, a także szeroki wachlarz kolorystyczny ram (dostępne także modele bezramowe), dostępne w wersjach jedno- i dwustronnej, łatwość użytkowania (grafikę wysuwa lub wsuwa do ramy), doskonały do nowoczesnych, stylowych wnętrz.

Ramy i ramki OWZ

Obraz prezentujący w typy ramek OWZ

czyli rami wykonane z niezwykle łatwych w użyciu modułów. Skrót OWZ pochodzi od słów Otwórz, Włóż, Zamknij – które krótko i zwięźle tłumaczą, jak korzystać z ram. Wystarczy otworzyć, wsunąć materiał reklamowy i zamknąć moduł, co umożliwia szybką i częstą wymianę umieszczanych w ramach wkładek z grafiką. To jeden z najczęściej wybieranych sposobów eksponowania plakatów, ulotek oraz reklam. Prostota obsługi oraz elegancka forma – oto, co sprawia, że są one szeroko wykorzystywane w obiektach różnych firm. W ofercie ramy i ramki w różnych kształtach i rozmiarach.

Szyldy

Obraz prezentujący tradycyjne szyldy reklamowe

dbamy o to, by nasze szyldy wyraźnie oznaczały obiekty, jednocześnie zachowując miłą dla oka, estetyczną formę wizualną. W ofercie znajdują się różne rodzaje szyldów. O części z nich mówiliśmy już wcześniej, w tym o kasetonach.

 

Tablice

tablice reklamowe bez wątpienia stanowią bardzo ważny i skuteczny element kampanii reklamowych. Szczególnie często są one wykorzystywane na zewnątrz, np. tam, skąd mogłyby trafiać do kierowców samochodów. Tablica, aby zainteresować klienta, musi być odpowiednio zaprezentowana oraz posiadać ciekawą treść oraz elegancką formę graficzną. Warto zadbać również o to, by tablica była wykonana z dobrej jakości materiałów – jeżeli reklama ma widnieć dłużej w jakimś miejscu, musi być odporna na działanie warunków atmosferycznych – deszcz, silne nasłonecznienie, mrozy czy wiatr.

Pylony

a także totemy i tak zwane witacze, czyli reklamy w formie stojącej bryły, na których zmieści się dużo treści. To rozwiązanie, która zwraca uwagę i robi świetne wrażenie na klientach, ale niestety ze względu na trudne do spełnienia warunki technologiczne, dość rzadko wykorzystywane. Aby uniknąć znacznych trudności w montażu, ale i zagwarantować zadowolenie, pylony tworzy się na indywidualne zamówienie klienta – mogą być one wykonywane z różnych materiałów i w różnych technologiach, dostępne są modele z podświetleniem i bez.

POS

w naszej ofercie znajdują się także rozmaite materiały POS, w tym lightboxy, standy, potykacze i stojaki na ulotki zawierające materiały reklamowe. Mogą być one wykorzystywane w siedzibie firmy, ale także promować ją na konferencjach lub targach.

Reklama podświetlana dobrana do indywidualnych potrzeb!

Jak widać mamy do zaoferowania bardzo wiele form reklam świetlnych, z których każda może okazać się strzałem w dziesiątkę. Najważniejsze to określić cel, który chce się osiągnąć dzięki kasetonom, szyldom czy banerom oraz zdecydować, w jakim miejscu mają zostać umieszczone. Wówczas z łatwością dobierzesz formę reklamy do swoich indywidualnych potrzeb w idealnej cenie!


Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

Telefon: kom.663 787 665 tel.71 71 81 459

biuro@produktyreklamowe.com.pl

Promocje

Aktualnie brak promocji