Reklamowe kasetony podświetlane

Jesteś przedsiębiorcą, poszukującym nowych sposobów promocji? Chcesz zainwestować w naprawdę skuteczne i dobrze wykonane reklamy, które zagwarantują ci rozgłos? Spójrz, co oferujemy naszym klientom i zrealizuj swoje marzenia o sukcesie!

Fantastyczne, podświetlane energooszczędnymi systemami LED kasetony to produkt, który z pewnością spełni wszystkie twoje oczekiwania. Są doskonale wykonane i widoczne przez 24 godziny na dobę – również w nawet najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Są także wyjątkowo trwałe i estetyczne, a przy okazji bardzo tanie - co jest ich niewątpliwą zaletą. Mogą mieć różne rozmiary i kolory, można je mocować na różne sposoby, mogą być jedno- lub dwustronne – wszystko zależy od potrzeb zamawiającego je klienta.

kaseton reklamowy kebab kaseton z dibondu apteka

Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane, nietypowe projekty – kreatywny zespół pracowników, który tworzy naszą firmę, daje sobie radę ze wszystkimi zleceniami. W przypadku, gdy klient nie ma jeszcze pomysłu na określoną świetlną reklamę, możemy mu pomóc, przygotowując interesujący, pomysłowy projekt, który na pewno zyska jego uznanie.

Realizujemy zamówienia klientów z całej Polski – z naszą ofertą dotarliśmy już m.in. do Wrocławia, Warszawy, a także innych większych i mniejszych miast, wykonując podświetlane kasetony na potrzeby firm z różnych branż. Bankowość, gastronomia, sklepy prowadzące sprzedaż produktów spożywczych czy odzieży, punkty usługowe – potrafimy przenieść dowolne treści reklamowe na estetyczne, świetlne tablice. Dzięki wykorzystaniu niezwykle trwałych materiałów – w tym niezawodnych systemów LED – nasze produkty mogą przetrwać lata, nie ulegając poważniejszym awariom nawet w czasie najbardziej intensywnego użytkowania.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie do współpracy – oferowane przez nas tanie produkty wspomagają kontakt z klientem, promują działalność i zwiększają rozpoznawalność marki, o czym przekonało się już wielu przedsiębiorców z Warszawy czy Wrocławia. Dołącz do ich grona i zaufaj naszemu doświadczeniu!

Zapraszamy również do zapoznania się z dokładnymi opisami i cenami naszych produktów pod adresem: Kasetony jednostronne. Zachęcamy do składania zamówień!


Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

Telefon: kom.663 787 665 kom.601 318 755 tel.71 71 81 459

biuro@produktyreklamowe.com.pl

Promocje

Aktualnie brak promocji