Litery przestrzenne 3D - podświetlane LED - produktyreklamowe.com.pl

Przestrzenne litery podświetlane 3D LED

Nowoczesne logotypy podświetlane z literami przestrzennymi 3D stanowią idealne rozwiązanie dla oznakowania budynków, recepcji, biur czy lokali usługowych. Wszystkie nasze litery świetlne 3D LED są wykonane z najlepszej jakości materiałów w oparciu o nowe rozwiązania technologiczne oraz nowoczesne oświetlenie LED. Zespół naszych ekspertów zawsze jest gotów pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania, tak, aby nasze podświetlane litery przestrzenne 3D LED przyciągały wzrok i przykuwały uwagę potencjalnych klientów.

Wysokiej klasy komponenty oraz kreatywność projektantów naszej firmy pozwolą wykonać produkt dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i pomysłów.

Napis kebeb z liter przestrzennych 3D

Litery przestrzenne - podświetlane

Loggo fitmy Tesat z liter podświetlanych 3D

Logo podświetlane z liter przestrzennych - Kebab King

Litery 3D plexi black&white

Logo 3D przestrzenne z liter podświetlanych - restauracja

Litery podświetlane, przestrzenne - logo firmy MTZ

Reklama przestrzenna - litery podświetlane 3d

Litery przestrzenne podświetlane - logo APTEKA

Reklama z liter 3D - Kebab

Logo dla restauracji fast food z liter przestrzennych podświetlanych

Restauracja Lider Kebab - litery przestrzenne podświetlane

Litery przestrzenne z dibondu - podświetlane

Logo podświetlane z liter przestrzennych - firma Dialog

Logo podświetlane dla restauracji Sushi

Litery przestrzenne 3D LED - atrakcyjny sposób prezentacji firmy

Litery przestrzenne 3D stanowią niezwykle atrakcyjny sposób na zaprezentowanie firmy lub sklepu. Mogą być tworzone przy użyciu różnego rodzaju materiałów, przykuwając uwagę potencjalnych klientów i kreując pozytywny wizerunek marki. Co więcej, mogą być podświetlane tradycyjnie, a więc do przodu, bądź świecić światłem ukierunkowanym: na boki czy do tyłu, gwarantując tym samym spektakularny efekt, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Najważniejsze zalety liter przestrzennych podświetlanych 3D:

  • nieograniczone możliwości co do kształtu i wielkości,
  • możliwość montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków,
  • stosunkowo niewielka waga,
  • możliwość stosowania różnorodnych efektów świetlnych,
  • trwałość i wytrzymałość,
  • łatwość montażu,
  • nowoczesny, przykuwający uwagę wygląd.

Produkowane przez naszą firmę litery przestrzenne podświetlane dają możliwość łączenia wielu rozwiązań technologicznych, efektownie prezentując się zarówno w dzień, jak i w nocy. Mogą być wykorzystywane na szczytach budynków, ale doskonale nadają się także do montażu na elewacjach, dachach oraz różnego rodzaju konstrukcjach stalowych. Ta forma reklamy jest szczególnie popularna wśród osób, które chcą nie tylko zdobyć nowych klientów, ale także podnieść prestiż swojej firmy i jednocześnie umocnić jej pozytywny wizerunek.

Wykonujemy następujące rodzaje liter przestrzennych LED:

  • Litery blokowe, przestrzenne 3D podświetlane od przodu - lico wykonywane jest z plexi dodatkowo wyklejane folią, boki zaś wykonywane z taśmy ALURAPID, spód liter wykonany z PCW, oświetlenie liter przestrzennych podświetlanych to oczywiście energooszczędne diody LED.
  • Litery blokowe podświetlane do tyłu - lico wykonane z materiałów nieprzepuszczających światła, natomiast boki z taśmy ALURAPID. Spód liter 3D LED wykonany z plexi przezroczystej lub mlecznej co umożliwia uzyskanie ciekawego efektu świecenia na elewację tzw. efektu echo.
  • Litery blokowe czarne świecące na biało -jedna z ciekawszych wersji liter przestrzennych podświetlanych, dla logo firm mających w swej kolorystyce barwę czarną. Logo w dzień jest koloru czarnego natomiast w nocy po podświetleniu przybiera barwę białą światła LED.

Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, wszędzie tam gdzie klient, poza obszarami kraju również.


Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

Telefon: kom.663 787 665 tel.71 71 81 459

biuro@produktyreklamowe.com.pl

Promocje

Aktualnie brak promocji