Przestrzenne litery podświetlane 3D LED

Innowacyjne logotypy podświetlane z literami przestrzennymi 3D stanowią idealne rozwiązanie dla oznakowania budynków, recepcji, biur czy lokali usługowych. Wszystkie nasze litery świetlne 3D LED są wykonane z najlepszej jakości materiałów w oparciu o nowe rozwiązania technologiczne oraz nowoczesne oświetlenie LED. Zespół naszych ekspertów zawsze jest gotów pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania, tak, aby nasze podświetlane litery przestrzenne 3D LED przyciągały wzrok i dostosowywały się do reguły "pierwszego rzutu oka".

Wysokogatunkowe komponenty oraz kreatywność projektantów naszej firmy pozwolą wykonać litery podświetlane dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i pomysłów.

Napis kebeb z liter przestrzennych 3D

Litery przestrzenne - podświetlane

Loggo fitmy Tesat z liter podświetlanych 3D

Logo podświetlane z liter przestrzennych - Kebab King

Litery 3D plexi black&white

Logo 3D przestrzenne z liter podświetlanych - restauracja

Litery podświetlane, przestrzenne - logo firmy MTZ

Reklama przestrzenna - litery podświetlane 3d

Litery przestrzenne podświetlane - logo APTEKA

Reklama z liter 3D - Kebab

Logo dla restauracji fast food z liter przestrzennych podświetlanych

Restauracja Lider Kebab - litery przestrzenne podświetlane

Litery przestrzenne z dibondu - podświetlane

Logo podświetlane z liter przestrzennych - firma Dialog

Logo podświetlane dla restauracji Sushi

Litery przestrzenne 3D LED - atrakcyjny sposób prezentacji firmy

Dzięki literom przestrzennym LED można stworzyć ciekawy, innowacyjny wizerunek sklepu. Mogą być tworzone przy użyciu różnego rodzaju materiałów, przykuwając uwagę potencjalnych klientów i kreując pozytywny wizerunek marki. Co więcej, mogą być podświetlane tradycyjnie, a więc do przodu, bądź świecić światłem ukierunkowanym: na boki czy do tyłu, gwarantując tym samym spektakularny efekt, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Najważniejsze zalety liter przestrzennych podświetlanych 3D:

 • możliwość montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków,
 • stosunkowo niewielka waga,
 • możliwość stosowania różnorodnych efektów świetlnych,
 • wytrzymałość oraz długa żywotność,
 • niska cena naszych podświetlanych logo,
 • indywidualność w doborze kształtów i wielkości liter,
 • prosty montaż,
 • wygląd liter reklamowych, podświetlanych dostosowany do reguły "pierwszego rzutu oka"

 

Produkowane przez naszą firmę za pomocą wysokogatunkowych materiałów podświetlane litery LED dają możliwość łączenia wielu rozwiązań technologicznych, efektownie prezentując się zarówno w dzień, jak i po zapadnięciu zmroku. Mogą być wykorzystywane na szczytach budynków, ale doskonale nadają się także do montażu na elewacjach, dachach oraz różnego rodzaju konstrukcjach stalowych. Forma reklamy w postaci liter świetlnych jest szczególnie popularna wśród osób, które chcą nie tylko zdobyć nowych klientów, ale również stworzyć kanał marketingowy, za którego sprawą będą budowały pozytywny, nowoczesny wizerunek przedsiębiorstwa.

Wykonujemy następujące rodzaje liter przestrzennych LED:

 • Litery blokowe, przestrzenne 3D podświetlane od przodu - lico wykonywane jest z plexi dodatkowo wyklejane folią, boki zaś wykonywane z taśmy ALURAPID, spód liter wykonany z PCW, oświetlenie liter przestrzennych podświetlanych to oczywiście energooszczędne diody LED.
 • Litery blokowe podświetlane do tyłu - lico wykonane z materiałów nieprzepuszczających światła, natomiast boki z taśmy ALURAPID. Spód liter 3D LED wykonany z plexi przezroczystej lub mlecznej co umożliwia uzyskanie ciekawego efektu świecenia na elewację tzw. efektu echo, w konsekwencji dające przepiękny efekt liter podświetlanych od tyłu,
 • Litery blokowe czarne świecące na biało - jedna z ciekawszych wersji liter przestrzennych podświetlanych, dla logo firm mających w swej kolorystyce barwę czarną. Logo w dzień jest koloru czarnego natomiast w nocy po podświetleniu przybiera barwę białą światła LED.

 

Realizujemy zlecenia związane z literami podświetlanymi typu LED na terenie całej Polski: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, wszędzie tam gdzie zażyczy sobie tego klient, również poza granicami Polski.


Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

Telefon: kom.663 787 665 tel.71 71 81 459

biuro@produktyreklamowe.com.pl

Promocje

Aktualnie brak promocji