Szyldy podświetlane, tablice, pylony, POS - najlepsza cena!

Nie ma żadnych produktów
Szyldy, tablice, pylony, POS

Podświetlane szyldy reklamowe mogą posiadać różnorodną postać. Mogą być to szyldy imienne, tabliczki informacyjne, firmowe wizytówki przymocowane przy drzwiach do budynku. Można je umieścić wszędzie - przy drzwiach do budynku, do pokoju, czy też budynku. Nasza firma wykonuje trzy rodzaje tablic reklamowych. Pierwszą z nich jest tablica naścienna, która zostaje trwale powiązana z daną elewacją. Druga to tablica gruntowa, czyli trwale powiązana z ziemią, bardzo trwała. Trzecia to tablica przestawna, którą można dowolnie przesuwać z miejsca na miejsce. Nasze grafiki są drukowane solwentowo na folii samoprzylepnej, papierze oraz banerach.

 

Do ich zalet zaliczają się

  • uniwersalność - szyldy podświetlane można zaprojektować w dowolnej wielkości,
  • elegancja - prezentują się świetnie na każdej powierzchni,
  • łatwe zapadanie w pamięć - stosuje się do nich regułę "pierwszego rzutu oka", która tworzy przyjemne wrażenie dla klienta,
  • duża wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne (w przypadku dużych szyldów),
  • niska cena w stosunku do jakości - szyldy podświetlane są bowiem bardzo tanim nośnikiem dużej przestrzeni reklamowej.

 

Nasi klienci mogą samodzielnie zaprojektować taki szyld, z chęcią udzielimy także rad oraz odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Doradzimy w kwestii kolorów i równomiernego rozmieszczenia świateł tak, by efekt przechodził najśmielsze oczekiwania. Co więcej, zawsze kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość wykonania - wszystkie nasze szyldy podświetlane są stworzone przy użyciu wysokogatunkowych materiałów, dostępnych dla Państwa w szerokiej palecie kolorystycznej.

 

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie - dzięki temu zaufało nam już bardzo wielu klientów, którzy chętnie wracają po kolejne zamówienia. Staramy się, by wszystkie wykonywane przez nasz zespół produkty były konkurencyjne zarówno pod kątem jakości, jak i ogólnego rozrachunku dla zamawiającego. Tylko u nas dostaniecie szyldy podświetlane w najlepszej cenie!

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

Telefon: kom.663 787 665 tel.71 71 81 459

biuro@produktyreklamowe.com.pl

Promocje

Aktualnie brak promocji