• promocja na menu board wys 50cm
  • bar restauracja oferta
  • projektowanie graficzne
  • ekspozytor podświetlany

Reklama świetlna, szyldy podświetlane i wiele innych – ProduktyReklamowe.com.pl

Dobra reklama czy realizacja szyldu reklamowego muszą być przede wszystkim widoczne, choć liczy się także ich cena. Tę banalną prawdę znają wszyscy przedsiębiorcy we wszystkich branżach – nie tylko na Śląsku. Nie wszyscy jednak wiedzą, w jaki sposób przebić się przez gąszcz innych, podobnych treści reklamowych! Tymczasem sprawa jest prosta: podświetlany szyld reklamowy lub dobrze wyeksponowana, dodatkowo podświetlona treść reklamowa jest tym, co pomaga zaistnieć w świadomości potencjalnego klienta! Reklama świetlna czy widoczny nawet z daleka logotyp firmy – a może i elegancki szyld - zwrócą uwagę przypadkowego przechodnia zdecydowanie szybciej niż pozbawiona świetlnych elementów plansza reklamowa.

Kasetony

Posiadanie dobrze prosperującego przedsiębiorstwa łączy się również z koniecznością posiadania odpowiedniej reklamy. W dzisiejszych czasach klient jest jednak wymagający, dlatego trzeba bez przerwy zwracać jego uwagę. Proponowane przez nas kasetony reklamowe charakteryzuje profesjonalne wykonanie, wyrazistość barw oraz nowoczesny design. Oferujemy zarówno jednostronne, jak i dwustronne egzemplarze podświetlanych kasetonów. Są one świetną alternatywą w momencie, kiedy klient ma do zagospodarowania jedynie niewielką przestrzeń reklamową. To doskonała promocja firmy zwłaszcza wtedy, kiedy już zajdzie słońce.

 

Reklamy świetlne

Nie bez powodu mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. W dzisiejszych czasach umieszcza się ją wszędzie, gdzie tylko dociera klient - w Internecie, w gazetach, w telewizji, a także na ulicach. Człowieka najlepiej jednak przekonać, podsuwając mu godny uwagi efekt wizualny. Jednak to osoba, który przygląda się reklamie świetlnej ma zdecydowanie większą motywację do odwiedzenia sklepu czy firmy. Cechuje ją energooszczędność oraz bogactwo barw - właśnie dlatego przykuwa uwagę, zwłaszcza wtedy, kiedy zapadnie zmrok. Taki rodzaj reklamy nadaje się doskonale do przejść podziemnych, przystanków czy galerii handlowych.

 

Szyldy podświetlane

To, co wyróżnia szyldy podświetlane spośród innych rodzajów gospodarowania przestrzeni reklamowej, to uniwersalność. Od klienta zależy bowiem, jakiej wielkości ma być wybrany przez niego przekaz. Można montować je więc zarówno przy drogach, jak i na drzwiach czy ścianach budynków. Do tego, treść zostaje nadrukowana na papierze, a następnie podświetlona - w tej formie robi ogromne wrażenie. Warto zauważyć, że odpowiednia kompozycja przykuje uwagę klienta, bowiem szyldy podświetlane posługują się "regułą rzutu oka" - mają za zadanie przede wszystkim odcisnąć się w pamięci nawet po pobieżnym spojrzeniu na całość.

Przykładowe realizacje reklam świetlnych

Reklama świetlna firmy Lider Kebab

litery podświetlane dla restauracji LIDER KEBAB Warszawa

logo przestrzenne

kaseton podświetlany w kształcie logo dla restauracji Lucy's SUB STATION

menu board fast food

menu board wypukły podświetlany dla baru serwującego kebab

Reklama Świetlna - litery czarne podświetlane na biało

litery świetlne 3D czarne świecące na biało dla METFIX

Pylon reklamowy podświetlany wypukły

pylon reklamowy podświetlany dla biura rachunkowego

Cienka ramka podświetlana

cienka ramka podświetlana OWZ slim led grubość 2,5 cm, łatwa wymiana plakatu!

menu board w zabudowie z dibondu

menu board w zabudowie z dibondu z logo LIDER KEBAB

Kaseton z dibondu z literami przestrzennymi - reklama świetlna

kaseton z dibondu z literami przestrzennymi dla apteki

Pylon świetlny - reklama z dibondu

pylon  podświetlany z dibondu wolnostojący dla htelu/restauracji Iluzja Srebrna Góra

Szyldy reklamowe w atrakcyjnych cenach

Przekonaj się o skuteczności reklam świetlnych i zamów wykonanie interesującego cię szyldu reklamowego! Jeśli masz wątpliwości, na co się zdecydować, jaką reklamę świetlną wybrać – oraz w jaki sposób zaprezentować treści reklamowe, zgłoś się do nas, na Śląsk, a my wszystkim się zajmiemy! Wykonamy profesjonalny projekt całości, zaprezentujemy reklamę świetlną w dobrej cenie i – po twojej akceptacji – zrealizujemy ją, stosując wyłącznie sprawdzone technologie oraz najlepszej jakości materiały. Jeśli reklama świetlna i jej dobra cena na Śląsku – to tylko z naszą pomocą. Zapraszamy!

Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski:
Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, tam gdzie klient, tam i my!

 zobacz nasze pozostałe realizacje! 

Kontakt z nami

Skontaktuj się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

Telefon: kom.663 787 665 tel.71 71 81 459

biuro@produktyreklamowe.com.pl

Promocje

Aktualnie brak promocji